OXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOX

Únor 2017

Hlad

7. února 2017 v 18:32 | Meredyth |  Jsem Meredyth
Jsem Meredyth a občas někouřim.
Třeba teď.
Teď mam absťák.
A hlad.

Vyhodili mě z práce. To znamená, že moje příděly jsou mnohem menší. Dalo by se říct, že žádné. Čert se na mě nezlobí a o to víc se na sebe zlobim já. Měla jsem to vydržet, měla jsem sklonit hlavu a dělat, že neexistuju. Jenže to já neumim. Jasně, zastávam se dobrejch věcí. To je srdce, to mám zdravé. A rozum vlastně taky, jen se táhne daleko za srdcem. V rozhodující chvíli se nikdy neprojeví, až když je po všem.
Máme hlad. Čertovy příděly přijdou až koncem týdne. S těmi mými je to vě hvězdách. Lidé, kteří nepracují, dostávají bochník chleba na dobu neurčitou. Většinou tak týden, nebo dva. Ti, kteří nepracují, jsou vždycky na poslednim místě.
Všechno jídlo, co nám ještě zbývá se snažim nacpat Čertovi, aby se v práci nesložil. On se tomu ale brání. Prý musím taky něco jíst. Blbost. Nezasloužim si to.
Dnes jsem hledala práci. Mam pocit, že jsem prošla celou Prahu. Všude si berou pár dní na rozmyšlenou, nebo mi rovnou zabouchnou před nosem.
V rohu místnosti, za skříní jsem našla bonbón. Je tak rozteklý, že skoro nejde vyloupnout z obalu. Musel tam být několik let. S Čertem jen tak sedíme, mlčíme u ohně a společně ten bonbon cucáme. Nejprve jeden - výměna za pomoci polibku- a pak na chvíli druhý z nás. Usmíváme se. Zase bude dobře.

OXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOX


OXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOX